261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Víko filtrační nádoby ProStar - komplet

Víko filtrační nádoby ProStar - komplet

Z důvodu funkčnosti filtrace je obsahem balení již složené víko.

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 41

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Lukáš Datum:3.6.2022 17:24

odtékání vody odpadním vývodem

dobrý den, po zapnutí filtrace vytéká voda i odpadní rourou :-( je možné že byla chyba ve víku filtrace? děkuji

Autor:Shop Marimex.cz Datum:3.6.2022 19:59

Re: odtékání vody odpadním vývodem

Dobrý den, ano je to pravděpodobné, zřejmě je špatné těsnění nebo šesticestný ventil.

Autor:Jiří Datum:25.5.2022 12:17

Prasklé víko

Dobrý den, mám prasklé víko, tu bílou část pod pákou. Jde koupit pouze tato část, nebo musím koupit celé víko? Dále já na víku mám 2 průhledná víčka, ale nikde jsem nenašel toto víko jako náhradní díl. Je možné že se může jednat o jiného výrobce? Na boku filtrace totiž není žádný nápis prostar, ani nic jiného a už si nepamatuji pod jakým názvem byla kupovaná. Děkuji za odpověď.

Autor:Shop Marimex.cz Datum:25.5.2022 13:18

Re: Prasklé víko

Dobrý den, dodáváme pouze celé víko filtrace, nikoliv však jeho jednotlivé části. Na starém víku jsou otvory na UV lampu a elektrický ohřev, na novém víku již tyto otvory nejsou, protože UV lampu ani ohřev u filtrace Prostar 4  nenabízíme.

Autor:Filip Datum:19.5.2022 10:15

Těsnění 6ti komor

Dobrý den , při filtrování (poloha 1 )mi odtéká voda odpadem pryč , po rozdělání víka jsem zjistil , že je prasklé a poodlepene bílé těsnění které od sebe těsní jednotlivé komory, konkrétně v místě kde brání přístupu vody do komory pro odpad v pozici 1 filtrace. Lze toto těsnění dokoupit a vyměnit nebo nějak opravit (např. Zalepit )?

Autor:Shop Marimex.cz Datum:19.5.2022 11:20

Re: Těsnění 6ti komor

Dobrý den, můžeme nabídnout tento díl. https://www.marimex.cz/viko-piskove-filtrace-prostar-4/ , samotné těsnění bohužel nemáme.

Autor:Zdeněk Hofmann Datum:16.6.2021 10:11

Těsnění pod viko

Dobrý den.
Je součástí nového víka, těsnění pod víko?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:16.6.2021 11:51

Re: Těsnění pod viko

Dobrý den, součástí víka těsnění bohužel není.

Autor:Josef Svoboda Datum:7.6.2021 16:53

Filtrace

Dobrý den, je možné rozdělat na víku filtrace prostar 4 ovládací hlavu, kterou se nastavuje volba funkce filtrace. Děkuji Svoboda
Autor:Shop Marimex.cz Datum:8.6.2021 10:34

Re: Filtrace

Dobrý den, ano je to možné - uvnitř víka jsou šrouby, které se odšroubují a celá hlava se dá rozebrat.

Autor:Roman Krejčík Datum:10.4.2021 15:07

Modrá páka ventilu

Dobrý den,
potřebuji jen tu horní velkou modrou ovládací páku ventilu k Prostar 4. Mohu ji u vás koupit?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:12.4.2021 09:13

Re: Modrá páka ventilu

Dobrý den, samotná páka se neprodává, můžete koupit pouze celé víko: https://www.marimex.cz/viko-piskove-filtrace-prostar-4/



Autor:Václav Datum:23.10.2020 11:15

Kompatybilita s Pro star balls

Dobry den, bude mi víko pasovat a fungovat na vaší pro star balls ? Odkalovani,vysavani,... děkuji.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:23.10.2020 12:32

Re: Kompatybilita s Pro star balls

Dobrý den, bohužel toto víko není určeno pro filtraci Prostar Ball, ale pro filtrace Prostar 4 nebo 6. 

Autor:Vladimír Nový Datum:1.8.2020 12:45

Víko filtrace Prostar 4

Dobrý den
Mám starší typ filtrace Prostar 4,kde je 7cestný ventil, nové víko má 6cestný ventil,je v tom nějaký rozdíl?
Děkuji.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:3.8.2020 08:30

Re: Víko filtrace Prostar 4

Dobrý den, mnoho let má filtrace Prostar jen 6 funkcí, takže netušíme, jaký model máte vy. Nicméně použít současné víko můžete, filtrace bude fungovat.

Autor:Tomáš Kobylka Datum:26.2.2020 09:12

Součásti víka

Dobrý den, prosím o informaci, zda-li je součástí složeného víka i manometr a průhledná víčka. Děkuji.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:26.2.2020 09:19

Re: Součásti víka

Dobrý den, manomentr součástí je, průhledná víčka již toto víko nemá - nejsou potřeba - ve víku otvory nejsou.
Autor:Václav Ungr Datum:29.7.2019 11:39

Těsnění ventilu

Dobrý den,
potřeboval bych zakoupit těsnění, které je součástí 6-ti cestného ventilu víka filtrace Prostar 6. Jedná se o otočné těsnění, které uzavírá jednotlivé přepážky ve ventilu. Je možné ho samostatně zakoupit?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.7.2019 13:47

Re: Těsnění ventilu

Dobrý den, myslíte těsnění umístěné mezi víkem filtrace a hlavou filtrace? Pokud ano, jedná se o toto: https://www.marimex.cz/o-krouzek-hlavy-filtrace-prostar-4-a-prostar-6/
Autor:Toman Datum:27.7.2019 16:14

Víko

Dobrý den. Mám filtraci jako ProStar 4 a 6 a potřebuji nové víko. Ta moje má sedmicestný ventil. Zde je na prodej víko s ventilem šesticestným. Bude mi pasovat? Která cesta na novém víku chybí? Děkuji a zdravím.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.7.2019 13:15

Re: Víko

Dobrý den, omlouváme se, ale víko je určené pouze pro naše filtrace Marimex ProStar 4 a Prostar 6. Na jiné filtrace nemůžeme kompatibilitu zaručit.
Autor:Peter Datum:26.6.2017 17:02

Kompatibilita s predchodzim modelem

Dobry den,
vlastnim predchadzajucu generaciu Prostar4 (pred 2015) a doslo k mechanickemu poskodeniu vika. Bude toto viko z noveho modelu pasovat? A este - na starom modely som mal vo filtracii pripojenu UV lampu (priamo cez ten presklene viko) - znamena to, ze v tomto novom modeli to uz mozne nie je?
Dakujem,
Peter
Autor:Shop Marimex.cz Datum:27.6.2017 11:48

Re: Kompatibilita s predchodzim modelem

Dobrý den, víko je kompatibilní. Co se týče možnosti vložit do víka UV lampu, tak takobvá možnost tam už bohužel není. 
Autor:Jan Musílek Datum:10.6.2017 22:25

Kompatibilita s ProStar cca 6 let starou

Dobrý den,
mám filtraci ProStar cca 6 let starou. Chtěl jsem se zeptat zda náhradní díly (víko, těsnění, vypouštěcí šrouby) budou stále pasovat, či zda je nutné koupit filtraci novou. Předem děkuji
Jan Musílek
Autor:Jiří Laburda Datum:12.6.2017 11:10

Re: Kompatibilita s ProStar cca 6 let starou

Dobrý den, tento díl je s vaší starou filtrací kompatibilní a můžete ho použít.
Autor:Jakub Sach Datum:22.6.2016 12:09

Co je obsahem

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co je obsahem pokud si toto víko objednám? Je to například tlakoměr, těsnění, plastové víčka a nebo toto všechno je potřeba dokoupit zvlášť?
Autor:Jiří Laburda Datum:22.6.2016 12:20

Re: Co je obsahem

Dobrý den, v balení je víko filtrace, s manometrem. Bez těsnění. Průhledná víčka již na víku nejsou.
Autor:Lubomír Čermák Datum:25.6.2015 21:06

Tekoucí víko

Dobrý den, u filtrace ProStar 4 staré cca 4 sezóny začal průsak vody mezi ovladačem ventilu a tělem filtrace / modré madlo a bílý hřibek /. Lze provést přetěsnění nebo je nutný nákup celého víka? Děkuji Čermák
Autor:Jiří Laburda Datum:26.6.2015 08:06

Re: Tekoucí víko

Dobrý den, pokud nepomůže vyčištění víka filtrace (může se např. zanést pískem při nesprávním ovládání), je nutno vyměnit celé víko. Těsnění jako náhradní díl nedodáváme.
Autor:Král Datum:16.6.2015 07:56

Silikonové těsnění víka Prostar

kde mohu sehnat silikonové těsnění vnitřní části přepínání víka filtrace prostar. Jeho výměna není příliš nročná.
Autor:Jiří Laburda Datum:16.6.2015 08:39

Re: Silikonové těsnění víka Prostar

Dobrý den, samotné těsnění k této hlavě bohužel nemáme, neprodává se.
Autor:Tomáš Datum:15.6.2015 10:49

Návod na víko

Dobrý den, nechá se sehnat nějaký návod na smontování víka k filtraci Marimex SPS50. Dostal jsem ho rozebraný a nevim přesně jak tam nastavit aby fungovalo to horní přepínání funkcí správně podle čísel. Děkuji Tomáš
Autor:Jiří Laburda Datum:15.6.2015 10:54

Re: Návod na víko

Dobrý den, máme k dispozici návod k celé filtraci Prostar 4: http://www.marimex.cz/ImgGalery/Img1/navody-dokumenty/ps4-2015.pdf ,  k samotnému víku bohužel návod není.
Autor:Monika Nováková Datum:5.6.2015 12:45

náhradní víko k filtraci prostar6

Dobrý den, nenašla jsem ve vaši nabídce náhradních dílu, víko k pískové filtraci prostar6, dá se někde sehnat? Děkuji za odpověď.
Monika Nováková
Autor:Jiří Laburda Datum:5.6.2015 14:21

Re: náhradní víko k filtraci prostar6

Dobrý den, je to tento produkt: http://www.marimex.cz/viko-piskove-filtrace-prostar-4/
Autor:Hana Švecová Datum:1.6.2015 16:45

těsnění

Je možné zakoupit náhradní těsnění k víku filtrační nádoby? Švecová
Autor:Jiří Laburda Datum:1.6.2015 16:46

Re: těsnění

Dobrý den, ano je to  možné, můžete ho koupit zde: http://www.marimex.cz/tesneni-mezi-vikem-a-nadobou/
Autor:Michalcová Datum:18.5.2015 08:36

těsnění k víku

je součástí víka filtrační nádoby i černé těsnění
Autor:Jiří Laburda Datum:18.5.2015 09:03

Re: těsnění k víku

Dobrý den, součástí víka těsnění není.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení